Sdílet
Vojenské maskovací síť, auto, přístřešek, 210D Oxford hadřík čistý, vhodný pro honitby a nádvoří, velikost lze přizpůsobit
Cena
141.42 Kč -21 %
181.26 Kč
Dostupnost Skladem

Název výrobku: maskovací síť Materiál: 210D polyester Oxford tkanina (kvalita je lepší než ostatní prodejci' 150D Oxford tkanina) Barva: jungle/pouštní/digitální/černá/bílá/zelená/modrá obsah Balení: 1x double-vrstva maskovací síť funkce: -100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. -Vojenská maskovací síť: Tam je závěs pro každý metr, takže si můžete pověsit ji snadno. Máme šité a zesílené okraje maskovací síť, aby se maskovací síť mají delší životnost a snadnější k použití. -Kamufláž je velmi efektivní, s realistické efekty a všestrannost. Hlavní funkce a účel: -Maskovací vojenský výcvik, anti-infračervené radary pro vojenská zařízení. -Letecké snímkování letecké obrany pozemků pro realitní společnosti. -Anti-satelitní fotografie z nelegálních staveb a rostlin. -Parkoviště a dalších veřejných místech rozmazání prostředí. -Hory a zelené krytiny zakrýt odpadky. -Pro milovníky pozorování ptáků, je třeba střílet daleko a dostat se do kontaktu s převlečený ptáků. -Přestrojení a pomocí válečné hry sniper. -Dekorace a zkrášlování (zábavní parky, výstavy, film, základů, venkovních rozvoj, CS pole simulace, hotel dekorace, průmyslové dekorace, domácí dekorace, atd.) Poznámka: můžeme přizpůsobit jiné velikosti, které potřebujete, pokud máte zájem, prosím neváhejte mě kontaktovat.

Štítky: altán, psí útulek, střešní stan, přístřešek pro auto, úkryt slunce, tábor venkovní stan, honda cbr400 nc29 kapotáž, camouflag net, auto střešní stany, tábor, stan, cestování.

Spodní Nepromokavé Index <1000 mm
Vnější Stan Nepromokavý Index <1000 mm
Držák Kategorii Konstrukce na Základě potřeby
Kategorie Stan pro 8 Lidí
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 886
Značka JYMCW

Napsat recenzi

Související produkty