Sdílet
Nihonto Kování Cuba Katana Nastavit Fuchi, Kashira Menuki Materiál Mosaz -Krytka - Japonský Meč Používaný-Bat Vzor
Cena
1 178.16 Kč -14 %
1 369.96 Kč
Dostupnost Skladem

Pozor: Fotografie jsou pouze pro referenční účely. Skutečný produkt se může lišit.

Item No.:ZSBT-30

Materiál:mosaz

velikost: přibl. 7,8 cm x7.8cm

- Nakagoana: přibl. 0,7 cm x 2,6 cm

- Tloušťka: přibl. 0.45-0.5 cm

- hmotnost:cca 450 g

Balení: dřevěný box s pěnou

1 Jsme loď na místech po celém světě! Prosím, ujistěte se, že zásilka náklady a režim před nákupem! 2.Prosím, ujistěte se, že dodací adresa je správná. Pokud balíček se k nám vrátil, kupující bude odpovědný platit za re-zásilku poplatky. 3.Obvykle, budeme loď se vaše položky do 1-2 pracovních dnů, a budeme používat silné kartonové krabici zabalit své meče,tak prosím, nebojte se o dálkovou dopravu. 4.Jakmile je položka je dodáván ven, budeme posílat e-mail s sledovací číslo přes Realistickyoptimismus.cz systém zasílání zpráv, můžete sledovat svůj balíček kdykoliv. Ve stejné době, budeme dál sledovat stav své položky až obdržíte balíček. 5.Jakmile položky je dorazil, nebo držet své Zvyky, kontaktujte, prosím, s vaším Celní dostat zásilku s fakturou(které bude zasláno na vás poté, co zboží dodáno). 6.Vezměte prosím na vědomí, že udržet váš telefon funguje, je velmi důležité, aby vás přijímat , váš poštu nebo Celnici, bude kontakt s vámi, když balíček ve vaší zemi. 7.O Zkombinovat Balení: Pokud jste zakoupili více položek od nás, v některých případech, budeme schopni spojit balení,a dá vám slevu kombinované dopravy, prosím, neváhejte nás kontaktovat,budeme se snažit naše nejlepší, stejně jako je to možné pro vás. 8.Následující je odhadovaný čas jako naše zkušenosti:

Země

Čína Mail Express

Realistickyoptimismus.cz Standard Express

Speed EXPRESS

HongKong,Korejská

o 15-30business dny

o 15-30business dny

o 3-10business dny

Austrálie,NewZealand

about15-45business dny

o 15-40business dny

o 3-10business dny

Spojené Státy, Kanada

o 15-45business dny

o 15-40business dny

o 3-10business dny

Španělsko, Francie, Německo,Itálie

o 15-45business dny

o 15-40business dny

o 3-10business dny

Ostatní země

možná více než 45 pracovních dnů.

možná více než 45 pracovních dnů. Platební metody k dispozici na Realistickyoptimismus.cz v ceně: Paypal,Debetní Karty, a červenáto Karty.

Pokud zjistíte jakýkoliv problém při platbě, prosím, neváhejte kontaktovat s Realistickyoptimismus.cz on-line zákaznický servis. Odkaz z t on Zákaznický Servis Tým je online 24/7 : Mezinárodní Zákazníky-vezměte Prosím na Vědomí: a)Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady, Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. b)zkontrolujte Prosím, zda se vaše země Celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky: meč, lov mini prak, katana meč skutečné meče, katana, starožitné čínské meče, samurajský meč hračka, meč han jian, mulan meč, nože kung fu, tai chi meč modrý.

Typ Produktu Meč cuba/Guard
Téma Sportovní
Čistá Hmotnost 0.15-0.35 KG
Značka meč
Vhodné pro meč/katana/sběratelskou
Příležitosti Meč krytka
Charakter bat
Specifikace 0.7cm x 2.6cm
Technika Černé oplechování
Regionální Funkce JAPONSKO
Styl Nihonto Kování
Materiál Mosaz
Funkce v zásobený

Napsat recenzi

Související produkty