Sdílet
Anomoibuds Přepínač Bluetooth 5.0 Audio TYPE-C Vysílač Adaptér pro Nintendo Spínač LL, APTX Bezdrátový Vysílač thinnnest
Cena
290.85 Kč -53 %
632.08 Kč
Dostupnost Skladem

Hlavní Rysy 1. Nízké Zpoždění (aptX, aptX Low Latency) 2. Vynikající Zvuk 3. Podpora MIC Bluetooth Sluchátka s mikrofonem (NE pro Nintendo Spínač/PS3/PS4/PS4 Pro) 4. Baterie Zdarma 5. Kodek Tipy 6. Pár s 2 Bluetooth Sluchátka 7. Dlouhý dosah, 260ft/80m v otevřeném prostoru, 33 ft/10 m v interiéru Popisy WT-03 přijme pokročilé CSR8670 čip s apt-X low latency funkcí. Není třeba instalovat ovladače a licence, plug and play. Tento přístroj může být zapojen do type-c port, audio výstup zařízení a spárovat s Bluetooth sluchátka/reproduktor, čímž je dosaženo zvukového signálu bezdrátového přenosu. Kromě toho, že lze spárovat se dvěma Bluetooth sluchátka nebo reproduktory s technologií Bluetooth současně, vám umožní vychutnat si film a hrát hry se svým milencem a nebude rušit vaše rodina. Poznámka 1. Tento produkt nelze spárovat s jakýmkoliv mobilním telefonem, tablet nebo Bluetooth klávesnice/myš. 2. Ujistěte se, že sluchátka Bluetooth, musíte spárovat, není spárováno s jiným Bluetooth vysílačů, jako jsou mobilní telefon, iPad 3. To nepodporuje mikrofonu, pokud jsou použity v Nintendo Spínač / PS3 / PS4 / PS4 Pro. 4. Pokud je to nutné, kupte si prosím USB-C samice na USB A samec adaptér Detaily apt-X low latency technologie, je možné eliminovat zpoždění zvuku z Bluetooth přenosu, také zajistí skvělou kvalitu zvuku, takže můžete poslouchat vysoce kvalitní zvuk v synchronizaci s původní zdroj zvuku. Podpora MIC, tento vysílač, podpora bezdrátové komunikace k mikrofonu Bluetooth, sluchátka s mikrofonem, přenášet zvuk, že Bluetooth sluchátka vstup pro mikrofon přes Bluetooth, snadné komunikovat s ostatními lidmi. Poznámka: to neznamená, podpora mikrofonu, pokud jsou použity v Nintendo Spínač / PS3 / PS4 / PS4 Pro. Širší Kompatibilitu, může být použit v systému, který může výstup USB digitální audio, jako je Windows / Mac OS / iOS / Android / PS3 / PS4 / PS4 Pro / Nintendo Switch / USB-A / USB-C (OTG) / Micro-USB (OTG) Kodek Uznání, Při párování s Bluetooth zařízení, jako je Bluetooth sluchátka / reproduktor, vysílač může identifikovat zařízení Bluetooth kodek, odpovídající kodek "SBC / APTX / LL" se automaticky zobrazí, odpovídající zelená LED kontrolka bude dlouhé světlé v této době. Například:

Štítky: bluetooth nintendo spínač, modchip spínač, bluetooth dostávají, aptx bluetooth, bluetooth nintendo, codo typ c, vazby nintendo, NINTENDO SPÍNAČ, aptx ll bluetooth, hra nintendo spínač.

WI-fi Standard 2.4 G
Rozhraní TYP-C
Bezdrátové Typ Bluetooth
Podporu AAC Ano
High Definition Support NIC
Balíček Ano
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Číslo Modelu AP010-
Obsah Audio
Podpora Apt-x Ano
Zvukové Stopy Dvakrát
Značka ANOMOIBUDS

Napsat recenzi

Související produkty