Sdílet
Tilta BMPCC 4K 6K Fotoaparát Kleci TA-T01-Plná Klec Černá Klec pro BlackMagic BMPCC4K 6K Horní Rukojeť Boční rukojeť Taktické skončil
Cena
4 721.08 Kč
Dostupnost Skladem

TILTA Plné BMPCC 4K 6K fotoaparát Klec pro BlackMagic Pocket Cinema 4K/6K Poznámka: BMPCC 4K/6K fotoaparát , objektiv a Jádro-Nano Motoru nejsou součástí balení.

Základní Sada obsah Balení: Plná Klec pro BMPCC 4K 6K (Taktické dokončil / Šedá/ Černá ) SSD Disk Držák pro Samsung T5 (Taktické dokončil / Šedá/ Černá ) Horní Rukojeť (Taktické dokončil / Šedá / Černá ) USB-C Kabel (20cm) HDMI 90 ° Adaptér pro BMPCC 4K

Pro Kit Balíček obsahuje: Plnou Klec pro BMPCC 4K/6K SSD Disk Držák pro Samsung T5 Horní Úchyt USB-C Kabel (20cm) Boční Sílu Zvládnout TA-SH4-57-G 15mm LWS Podstavec 2ks 15x200mm Tyče – Černá/ Šedá Částečné Sunhood pro BMPCC 4K

Tento zcela modulární, extrémně všestranný fotoaparát klec je speciálně navržen pro BMPCC 4K/6K fotoaparátu. Několik různě-určené části může být připojen po celé kleci, aby se vytvořit svůj ideální přizpůsobit nastavení fotoaparátu.

Plné Fotoaparát Klec pro BMPCC 4K/6K (Tilta Šedá)

Tento "kompletní" fotoaparát klec poskytuje kompletní ochranné brnění pro BMPCC 4K 6K tělo fotoaparátu a zároveň poskytuje několik 1/4"-20 a 3/8"-16 montážní body, stejně jako tři studené obuvi montážní body. Základ klece také poskytuje několik montážních otvorů při připojování fotoaparátu k kardany, aby se více snadno doladit rovnováhu vašeho nastavení.

Různé základové desky mohou být připojeny k dolní části klece, což umožňuje pro různé tyče, montáž a volitelné napájení konfigurace.

Rychlé uvolnění horní rukojeti a různé volitelné boční rukojeti lze připevnit ke kleci, aby poskytují různé způsoby, jak pohodlně ovládat nastavení fotoaparátu.

Hmotnost: 0.756 lbs

Barva: Tilta Šedá

Materiál: Hliník-slitina, nerez ocel

SSD Disk Držák pro Samsung T5 (Tilta Šedá)

SSD disk držák se váže přímo na půl a plné kamerové klece a poskytuje způsob, jak připojit Samsung T5 SSD disk do vašeho nastavení fotoaparátu, která vám umožní nahrávat záběry na samostatném SSD kartu.

Rychlé Uvolnění Horní Rukojeti pro BMPCC4K (Tilta Šedá)

Toto rychlé uvolnění horní rukojeti snadno a bezpečně se připojí k horní části obou polopenze a plné fotoaparát klece. To poskytuje několik 1/4"-20 a 3/8"-16 montážní body, stejně jako studené obuvi montážní bod pro vaše příslušenství.

Hmotnost: 0.381 lbs

Barva: Tilta Šedá

Materiál: Hliník-slitina, nerez ocel

Částečné Sunhood pro BMPCC 4K

Částečné sunhood se váže přímo k zadní části BMPCC 4K polopenze a plné fotoaparát klece poskytnout sluneční clony na fotoaparátu je LCD displej při snímání v jasném prostředí exteriéru.

Tento 15mm LWS podstavec snadno klouže na základnu TILTA polopenze a plné fotoaparát klece pro BMPCC 4K/6K nebo Z CAM klece. To poskytuje 15mm LWS tyč držáky umožňují připojit tyč založené na příslušenství a je kompatibilní s Tilta-standardní zapadá. Hmotnost: 0.573 kg Barva: Tilta Šedé nebo Taktické hotový Materiál: Hliník-slitina, nerez Prut, Systém: 15mm LWS

Poznámka:

1. Své platné telefonní Č. pro dopravu je nutné. V opačném případě nemůžeme zaručit dodání.

2. Naše cena nezahrnuje dovozní clo, místní poplatky, DPH, nebo jiné skryté poplatky. Tyto poplatky jsou kupující odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda Se vaše země, Celní úřad před nákupem.

Štítky: camara digitální fotoaparát, projít foto rámeček, gopro 9 hrdina, adob photoshop, sculptur, 4k go pro, auto samolepka, řemeslo dřevo, pás foto, godox softbox.

TILTA plnou klec pro BMPCC 4K 6K Ano
Číslo Modelu TA-T01-A-B
15mm LWS Podstavec Ano
Boční Síla Zvládnout F570 Ano
Balíček Ano
USB-C Kabel (20cm) Ano
SSD Disk Držák Ano
Značka TILTA
Horní Úchyt Ano
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty