Sdílet
Západky Háčku Koberec Krásné Kotě Robustní Příze Gobelíny, Sady DIY koberec Koberec Pletené Podlahové Rohože Háčkování Polštář Arts & Crafts 81*61cm
Cena
663.69 Kč -29 %
948.01 Kč
Dostupnost Skladem

Tento kit vám Gobelín nebo Koberec, který je nádherně svěží a mohou být vyrobeny, aby se vešly jakéhokoli interiéru motivem. Možnosti jsou ohromující, můžete je použít na podlahu, pohovka, postel, okno, nebo dokonce, aby jim do polštáře nap rohože a čalounění sedadla.

Položky Zahrnuty

1. 100% akrylové pre-cut robustní příze. 2. 3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry 3. Dřevěné Západky Háčku nástroj 4. Bavlněný Koberec Závazné, šířka 5cm 5. Západka háček podle pokynů a snadno-to-následovat grafu.

Obrázek Produktu

Návod

Tak Jednoduché Západky-Hákování

A. Umístěte plátno rovně na stůl tak, že okraje strany jsou na levé a pravé. B. Spusťte západku-hákování v levém horním rohu. C. Viz kód na vzor, najít odpovídající příze barvy. D. Dokončení každé řadě, takže uzlů zleva doprava a od shora dolů. E. Poté, co všechny nitě byly závislý na plátno, fold stranách plátna dozadu, použijte koberec závazné šít je dohromady.

Pracovní Pokyny

1. Podržte 2 konce niti mezi palcem a ukazováčkem a protáhněte smyčku kolem západky háku. 2. Vložte západku háček podle tkaní vlákno, plátno a vytáhněte ji zpět znovu, dokud západka ležet na horní části závitů. 3. Dejte konce závitu uvnitř otevřený hák a jemně zatáhněte západku háček, dokud se je západka zavřená a drží nit. 4. Uvolněte konce závitu a vytáhněte západku háček smyčkou, zatímco drží plátno pevně. 5. Mírně zatahání konce závitu, aby uzel pevně.

Akrylové Robustní Příze

100% akrylové pre-cut robustní příze

Vysoce Kvalitní Plátno

3.75 ct Mřížkové plátno s pletené modré čáry

Barva Kódované Vzor

Jasně tištěný vzor na papír formátu A3

Příslušenství

Dřevěné Západky Háčku Nástroj a Bavlněný Koberec Závazné jsou zahrnuty v balíčku

O Balení

Dobré a pěkné balení pro dárek

Vaše Zpětná Vazba

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s naší zboží, prosím, laskavě dejte nám 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu. Pokud máte nějaký problém, prosím, laskavě kontaktujte nás za prvé, budeme řešit problém s naší nejlepší služby. Prosím, prosím, ne otevřený spor nebo dát negativní zpětnou vazbu přímo. Vážíme si vaší laskavou podporu a pochopení.

Štítky: velké západky háčku koberec soupravy, západky háčku koberec soupravy, západka háčky, polštář kilim, dětském pokoji koberec, háček západky koberec, green village, koberec vlákno, černá cross stitch tkaniny, pletený polštář.

Značka REDIY LADIY
Téma Zvíře Sérii
Styl Evropský a Americký Styl
Tisk Na Plátno Metoda PRÁZDNÉ PLÁTNO
Technics Západka Hák / Háčkování
Číslo Modelu TP Série
Původ KN(Původu)
Materiál Bavlna
Balíček PAPÍROVÝ SÁČEK
Použití Koberce / Koberec / Gobelín / Polštář / Polštář

Napsat recenzi

Související produkty