Sdílet
84 Dezinfekce Vody Maker Elektrolytický Generátor Chlornanu Sodného Dezinfekční Prostředek Kapalina, Takže Stroj Čistý Vzduch Rozprašovačem
Cena
96.11 Kč -37 %
152.59 Kč
Dostupnost Skladem

Popis:

RYCHLÁ STERILIZACE A DEZINFEKCE

Vše, co potřebujete, je klepnout vody a soli k vytvoření této mocné přírodní čistící roztok s lahví. V 5 minut, je To integrované elektrolyzéru vytváří své silné dezinfekční-EO vody.

1. Čisticí Kapalina Výrobní Nástroje: Stačí přidat vodu z kohoutku a kuchyňské soli k výrobě čisticí kapaliny (chlornan sodný čistící kapaliny), které mohou rychle a účinně zabít škodlivé materiály, atd., s rychlostí až 99.99%.

2. Eco-Friendly: Non-toxické, neškodný a chemických reziduí-zdarma chlornanu sodného generátor může být v domácnosti jen s obyčejnou solí a vody z vodovodu, a to může bezpečně dezinfikovat všechny aspekty života, jako je oblečení, bydlení a dopravy.

3. Tři Koncentrace: čisticí Prostředek může účinně inhibovat škodlivé objekty ve vzduchu, zabránit šíření škodlivých objektů, poskytnout 3 druhy koncentrace volby, a čistit různé předměty s přiměřenou koncentrací.

4. Připojte pomocí USB Kabelu, Jeden Klíčový Spínač, Stříkací Pistole Hlavu: Jeden kohoutek, vodní spreje. Trysky lze otáčet o 360 stupňů, jednoduché a pohodlné použití, jen jedním dotykem, kam chcete, aby sprej. Rychlé a pohodlné, zabránit kříž , své zdraví efektivně.

5. Použitelné na Různých Místech: Široce používané v domácnostech, školách, kancelářích , hotelech a dalších veřejných místech. Fyzicky, zdraví a bezpečnosti plně zdraví rodiny a děti.

Specifikace:

Název Produktu:Ruční Elektrolytické Sterilizace Rozprašovač

Funkce: Rychlé Bacteriostasis

Model: KLW-044

Kapacita: 200ml

Napětí: 5V

Výkon: 9W

Generace Čas: 5 minut

Rozsah Použití: wc, kuchyňský stůl, nádobí kliky dveří, dětských hraček, nosní odsávačka, lednička, mikrovlnná trouba, atd.

Použití: nastříkejte rovnoměrně na povrchu předmětů nebo zařízení, které mají být dezinfikovány, dokud to je mokré, a vypařovat přirozeně, když je splatná. Není třeba umýt po dezinfekci s tímto produktem.

Nízké koncentrace-použitelná rozsah (200 ml vody + 6 g soli · elektrolýza za 5 minut · koncentrace je asi 300-500 mg / L)

Standardní koncentrace -- použitelné rozmezí (200 ml vody + 8 g soli · elektrolýza za 5 minut · koncentrace je asi 500 až 800 mg / L)

Vysoká koncentrace - rozsah použití (200 ml vody + 10 g soli · elektrolýza za 5 minut · koncentrace je asi 1000-1500 mg / L)

Obsah Balení:

1* Dynalysor

1* USB kabel

1* Návod

1* Lžíce

Štítky: sodík, leg stretch stroj, 200ml sprej, dezinfekční sprej, postřikovač, dezinfekční rozprašovače vody, lampa sodíku, ruční postřikovač, dezinfikovat postřikem, silikonové dezinfekční postřikovače.

Původ KN(Původu)
Postřikovač Typ čerpadlo

Napsat recenzi

Související produkty